Domov / MOTO GP / Tým SKY Racing VR46 odhalil své barvy pro příští sezónu

Tým SKY Racing VR46 odhalil své barvy pro příští sezónu


Tým Valentina Rossiho sponzorovaný televizní společností SKY a nově i Oakley během show X Factor v Itálii odhalil své motorky pro třídy Moto2 a Moto3 v novém zbarvení pro sezónu 2017.


Tak jako každý rok, tak i letos se zpěváci z hudební soutěže X Factor v Itálii setkali s jezdci týmu SKY Racing VR46. Během večerního finále této soutěže totiž Nicolò Bulega, Andrea Migno, Francesco Bagnaia a Stefano Manzi odhalili své motorky pro příští sezónu v šampionátu MotoGP.

sky-vr46-racing-team-moto3-moto2-02

V sezóně 2017 se tým, který byl založen pro podporu italských závodníků, rozroste a jeho působení bude jak v Moto3, tak nově i ve třídě Moto2. Ve třídě Moto3 budou Andrea Migno a Nicolò Bulega opět bojovat o Top pozice na strojích KTM, v Moto2 Francesco Bagnaia a Stefano Manzi na Kalexech. Nová grafika motorek byla inspirována 90. léty.

V příštím roce bude mít tým Sky Racing VR46 také nového partnera, který podporuje filozofii týmu – získat novou generaci italských šampionů bojujících o stupně vítězů. Hlavním partnerem projektu bude Oakley, který bude podporovat jak Moto3, tak Moto2. Dále pak oficiální partneři, kterými jsou Monster Energy, Dainese a AGV, kteří tým podporují už od roku 2014.

ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz

Povinné ručení motocyklu

Srovnejte si a sjednejte nejvýhodnější povinné ručení motocyklu.

 
 
Spočítat
555 Kč

Podivej se také na

SOUTĚŽ s mobilní aplikací GoBikers !

Motorkářská sezona 2017 je již za dveřmi a my jsme si pro vás připravili velmi zajímavou soutěž s novou aplikací pro motorkáře GoBikers.