Domov / NOVINKY / Výherce v soutěži s aplikací GoBikers si převzal výklopnou helmu LS2 Metro Firefly

Výherce v soutěži s aplikací GoBikers si převzal výklopnou helmu LS2 Metro Firefly

Na začátku měsíce března jsme pro vás ve spolupráci s motorkářskou aplikací GoBikers připravili zajímavou soutěž, ve které jste měli pomocí této aplikace vytvořit a uskutečnit výlet na motorce.

Mechanismus soutěže pak byl velmi jednoduchý – výlet s nejvíce přihlášenými jezdci vyhrál. My jsme dnes vyrazili do sídla dovozce přileb LS2, ASP Group, abychom předali výherci druhého místa zbrusu novou fosforeskující otevírací přilbu LS2 324 Metro Firefly.

 

GoBikers je zbrusu nová mobilní aplikace, která motorkářům usnadňuje domlouvání společných vyjížděk. Zdarma si ji stáhnete do svého Android nebo iOS mobilního telefonu, v pár krocích si snadno vytvoříte účet a následně se už můžete zapojit. V seznamu nebo v mapě si vyberete a připojíte k již naplánovaným vyjížďkám a nebo si zkrátka vytvoříte svou vlastní.
Chcete příklad? Zrovna mě napadá jeden hodně aktuální. Představte si, že tuto sobotu budete chtít vyrazit třeba z Prahy na zahájení sezóny, které se koná v Poděbradech a budete hledat parťáka, který řeší stejný problém. Přitom si nemusíte rvát vlasy, že zase pojedete někam sólo. Stačí nahodit appku GoBikers a třeba zjistíte, že už někdo takový trip založil…
Svou zkušenost a jistě více než dobrou, má už také Lukáš Habarta. Ten naplánoval svou vyjížďku s názvem „Polet u Trampa“, které se zúčastnilo celkem 13 motorkářů. Lukáš se tak umístil druhý a díky tomu si mohl přijet k dovozci ASP Group pro zbrusu novou vyklápěcí přilbu LS2 324 Metro Firefly.

 

Ta je letošní novinkou španělského výrobce a je homologována jako integrální i otevřená. Navíc je opatřena inovací, kterou letos LS2 zavádí – fosforeskující barvou, takže s ní bude mnohem lépe vidět za tmy. Pokud jste skeptičtí, vězte, že této přilbě stačí opravdu velmi krátké osvícení, aby mohla znovu po dobu několika minut svítit. Jak jsme se od Lukáše dozvěděli, vlastní motocykl Harley-Davidson Street 750, takže mu tato nová decentní a líbivá přilba k mašině sedne doslova jak „prdel na hrnec“.

Lukáš k tomu řekl: „Byl jsem mile překvapen, v jakém duchu se neslo předávání výhry a za bezkonkurenční přístup z řad pořádajících. Ještě jednou bych chtěl tímto poděkovat za výhry, které jsem dostal, protože vím, že je využiji minimálně stejně často jako aplikaci GoBikers, kterou nezapomenu zapnout pokaždé, kdy si chci užít svobodu na dvou kolech jako každý správný motorkář. Všem aplikaci maximálně doporučuji a přeji hodně zdaru v dalších fázích vývoje aplikace.“

 

 

Povinné ručení motocyklu

Srovnejte si a sjednejte nejvýhodnější povinné ručení motocyklu.

 
 
Spočítat
555 Kč

O Martin Kokeš

Majitel stránky a Facebookové komunity "Motorkáři jsou Rodina"

Podivej se také na

NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE PRO MOTORKÁŘE !!!

Jistě jste si už někdy říkali, že je tak krásný den akorát na projížďku, ale samotného Vás jezdit nebaví a Váš kámoš ve zbroji zrovna nemůže... Teď si ovšem nebudete muset lámat hlavu ! Aplikace GoBikers má totiž za úkol zveřejnit Vámi zadanou projížďku a najít si vhodného spolucestujícího :)