Domov / NOVINKY / HLEDÁME REDAKTORA PRO NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY

HLEDÁME REDAKTORA PRO NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY

Pro rozšíření  našich webových stránek hledáme nové kolegy, kteří se budou podílet na psaní novinek, zajímavostí, kuriozit atd.. ze světa motorismu (hlavně z oblasti motorek). Stačí umět ovládat počítač, vše ostatní vás naučíme!

Nastala doba, kdy chceme posunout naše stránky o stupeň výše.

Proto se musí i webová stránka, která poskytuje informace z prostředí „motorkářské rodiny“ posouvat krok po kroku.. Tomu by měla dopomoci vyšší produkce a zveřejňování článků na našem webu.

Hledá se tedy opravdový příznivec, který by se rád stal redaktorem a přispíval několikrát týdně svými články na naši webové stránce.

 

 Pracovní náplň

– příprava příspěvků pro webové stránky (vyhledávání zajímavých novinek, obrázků, zajímavostí)

– přidávání odkazů na jednotlivé stránky na náš Facebook

 

Požadujeme

– nadšení pro svět motorismu

– uživatelskou znalost práce na PC, orientaci na internetu

– psaný projev bez vážnějších nedostatků

– pečlivost a chuť učit se novým věcem

 

Pokud se nám vaše práce bude zamlouvat, tak by časem byla možná i finanční odměna, ale to se bude odvíjet od výsledků vaší snahy.

Pokud vás nabídka oslovila, zašlete stručný e-mail  na adresu motorkarijsourodina@gmail.com nebo zavolejte na tel. číslo 604 663 620.  Na stejné adrese uvítáme i tipy na vaše známé, které by tato nabídka mohla oslovit.

O Martin Kokeš

Majitel stránky a Facebookové komunity "Motorkáři jsou Rodina"

Podivej se také na

Nová Kawasaki Z900 !!

Kawasaki z900 nahradí nejen Z800, ale i Z1000. Nový Z je lehčí než oba předchozí modely, je silnější než Z800, a stojí mnohem méně než Z1000 - nemluvě o designu, který je mnohem méně agresivní než Z1000.