Domov / ČLÁNKY / NOVÝ MOTORKÁŘSKÝ FILM | Dream the Impossible

NOVÝ MOTORKÁŘSKÝ FILM | Dream the Impossible

Ne vždy je osud k lidem přívětivý a ne všechny cesty končí tak, jak bychom chtěli. Talan Skeels – Piggins kromě toho, že je paralympijským sjezdovým lyžařem, je zakladatelem „školy“ pro handicapované jezdce a bojuje tak za návrat lidí s postižením za řidítka jejich oblíbených strojů. A o něm a jeho činnosti bude zanedlouho představen nový film.

Talan Skeels – Piggins je inspirativní legenda a první ochrnutý závodník na silničních motocyklech. Talan je představen v upoutávce na film od společnosti Speechless Films: Dream the Impossible (Sni nemožné).

Film vypráví o Talanovi, který založil charitativní společnost s názvem „The Bike Experience„, která má za cíl učit jezdce s jakýmkoliv handicapem, jak se dostat zpátky na motorku. Talan kromě toho založil první závodní tým handicapovaných na světě, Talan Racing.

Tento film bude mít premiéru už zanedlouho v The Curzon Cinema v Soho, a to 5. května 2016.

Zdroj: http://silnicnimotorky.cz/

O Martin Kokeš

Majitel stránky a Facebookové komunity "Motorkáři jsou Rodina"

Podivej se také na

Nová Kawasaki Z900 !!

Kawasaki z900 nahradí nejen Z800, ale i Z1000. Nový Z je lehčí než oba předchozí modely, je silnější než Z800, a stojí mnohem méně než Z1000 - nemluvě o designu, který je mnohem méně agresivní než Z1000.