Domov / CESTOVÁNÍ / NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE PRO MOTORKÁŘE !!!

NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE PRO MOTORKÁŘE !!!

Zdravíme všechny příznivce dvou kol !

Jistě jste si už někdy říkali, že je tak krásný den akorát na projížďku, ale samotného Vás jezdit nebaví a Váš kámoš ve zbroji zrovna nemůže… Teď si ovšem nebudete muset lámat hlavu ! Aplikace GoBikers má totiž za úkol zveřejnit  Vámi zadanou projížďku a najít si vhodného spolucestujícího 🙂

V první řadě aplikace bude ke stažení zdarma. Bude pro platformu iOS a Android. Aplikace je pro všechny druhy motorkářů, tedy superbiky, endura, choppry, skútry, babety, veterány, tříkolky, čtyřkolky, prostě pro všechny, kteří milují tento koníček, tento styl života. Aplikace je určena pro motorkáře, kteří nemají parťáka pro společný výlet na motorce.

Všichni motorkáři mají nějaké kamarády pro společnou moto jízdu, ale ve většině případů se málo kdy sejdou. Mluvím obecně… není to samozřejmě pravidlo. Aplikace je podle mne i prospěšná pro motorkářské skupiny, jelikož se už nebudou muset domlouvat přes různá fóra, ale jednoduše přes aplikaci. Většinou máme nějaké koníčky, práci a rodiny a je obtížné najít termín pro společný výlet na motorce. Tato aplikace by měla tento problém vyřešit. Samozřejmě to záleží na počtu uživatelů! Čím více uživatelů, tím větší bude pravděpodobnost, že najdete motorkáře pro Váš společný výlet klidně i po celé naší zemi.

APLIKACE BUDE SPUŠTĚNA A DOSTUPNÁ KE STAŽENÍ AŽ K 1.3.2017 !!

 

Náhled aplikace

 

STRÁNKY APLIKACE http://gobikers.cz/

 

O Martin Kokeš

Majitel stránky a Facebookové komunity "Motorkáři jsou Rodina"

Podivej se také na

Nová Kawasaki Z900 !!

Kawasaki z900 nahradí nejen Z800, ale i Z1000. Nový Z je lehčí než oba předchozí modely, je silnější než Z800, a stojí mnohem méně než Z1000 - nemluvě o designu, který je mnohem méně agresivní než Z1000.