Domov / ČLÁNKY / SUZUKI PŘEDSTAVILA 2 NOVÉ MODELY 250s

SUZUKI PŘEDSTAVILA 2 NOVÉ MODELY 250s

Minulý týden v Číně na veletrhu „CIMA“ Suzuki představila dvě nové 250S pro čínský trh, GSX250R a DL250 V-Strom.

suz3suz9

 

Generální ředitel Suzuki GB Paul de Lusignan exkluzivně potvrdil, že tyto funky 250cc jsou určeny především pro britská pobřeží v roce 2017.

„V-Strom 250 a GSX250R byly odhaleny při „CIMA“ pro čínský domácí trh. Nicméně mohu potvrdit, že UK-spec verze obou modelů budou oznámeny na EICMA již za pár týdnů, a těšíme se na veškeré potvrzující detaily a specifikace, „řekl de Lusignan.

Nejzajímavější z nich je nová DL250 V-Strom, která by mohla mít vzhledem ke své ceně obrovský úspěch. Stejně jako u Hondy Varadero 125, je pravděpodobné, že bude důrazně apelovat na lidi „větších rozměrů“, kteří chtějí menší kubatůru, ale v plné velikosti. Zatímco vzhledově může být adventure-tourer, skutečnost je taková, že by mělo jít o perfektní venkovské pojíždění.

Motorka se na CIMA také chlubila kufry a top-boxem a každý si může zvolit doplňky jaké bude chtít. Velký kulatý světlomet, který vypadá, že má LED světelný prstenec je zvláště atraktivní. Vedle robustního Stormu je stejně příjemná na pohled i nová GSX250R. Pojmenování tohoto motocyklu není jen tak nahodilé, a když se pozorně zadíváte jak mašina vypadá, tak v ní samozřejmě uvidíte i proslulou GSX-R. Na základě tohoto vylepšili verzi Inazuma 250. Barvy GSX-R vypadají skvěle, stejně jako LCD budík, 10ti paprsková kola, 2017 GSX-R1000 zadní světlo a aktuální maska GSX-R.

Nejen, že je to obrovský krok vpřed, pokud jde o styl a design, ale nabízí také lepší jízdní pozici pro většinu motorkářů, kteří mají rádi jízdu tohoto typu.Vetší ochrana proti povětrnostním vlivůma praktičnost motocyklu tomu jen dodá.

Oba modely budou představeny v Miláně na výročním EICMA show v druhém týdnu měsíce listopadu, a očekává se, že ceny budou zveřejněny živě na místě. Ke konci listopadu se oba modely předají do prodeje po Velké Británii.

O Martin Kokeš

Majitel stránky a Facebookové komunity "Motorkáři jsou Rodina"

Podivej se také na

Nová Kawasaki Z900 !!

Kawasaki z900 nahradí nejen Z800, ale i Z1000. Nový Z je lehčí než oba předchozí modely, je silnější než Z800, a stojí mnohem méně než Z1000 - nemluvě o designu, který je mnohem méně agresivní než Z1000.