Top5 vánočních moto videí


Přání k Vánocům nemusí být nutně jen ve formě pohlednice či obrázku, nápadům se meze nekladou, tak si pojďme dát několik vydařených vánočních videí a samozřejmě s moto tematikou.


Yamaha

Továrna Yamaha v přání v roce 2013 v grafice ztvárnila veškeré své produkty, se kterými si můžete užívat zábavu po celý rok. Tato japonská továrna má ráda ztvárnění pomocí grafiky, takže o rok později přišla s přáním od týmu Movistar Yamaha, kde Jorge Lorenzo a Valentino Rossi sbírají dárky v podobě pódií během celé sezóny.

Ducati MotoGP

Ještě v době, kdy jezdil za továrnu Ducati v MotoGP Nicky Hayden, tak natočili tohle vánoční přání. Nicky se sám prochází po továrně Borgo Panigale a hledá svůj tým, který mezitím zdobí vánoční stromeček.

BMW

Německá továrna BMW loni vytáhla několik svých strojů a vyrazili natočit vánoční přání do známého průsmyku Stelvio v Alpách v Itálii.

KTM

I když KTM slaví v silničních závodech spoustu úspěchů a za rok ji uvidíme i v královské třídě MotoGP, většina lidí si ji stále spojuje s terénem. Proto není divu, že i vánoční přání přišlo od motokrosového týmu.

Harley-Davidson

Americký Harley-Davidson stvořil neobyčejného a drsného Santu Clause.

Bonus:

Že i u nás umíme vytvořit pěkné vánoční video, dokázala před pár lety firma 4SR, která přišla s vlastní verzí „rolniček.“

I když nejde o motorky, Chuck Norris v tomto výběru nemůže chybět.


[box type=“note“ align=“aligncenter“ class=““ width=““]ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz[/box]

Oblíbené novinky