Top5 vánočních moto videí


Přání k Vánocům nemusí být nutně jen ve formě pohlednice či obrázku, nápadům se meze nekladou, tak si pojďme dát několik vydařených vánočních videí a samozřejmě s moto tematikou.


Yamaha

Továrna Yamaha v přání v roce 2013 v grafice ztvárnila veškeré své produkty, se kterými si můžete užívat zábavu po celý rok. Tato japonská továrna má ráda ztvárnění pomocí grafiky, takže o rok později přišla s přáním od týmu Movistar Yamaha, kde Jorge Lorenzo a Valentino Rossi sbírají dárky v podobě pódií během celé sezóny.

Ducati MotoGP

Ještě v době, kdy jezdil za továrnu Ducati v MotoGP Nicky Hayden, tak natočili tohle vánoční přání. Nicky se sám prochází po továrně Borgo Panigale a hledá svůj tým, který mezitím zdobí vánoční stromeček.

BMW

Německá továrna BMW loni vytáhla několik svých strojů a vyrazili natočit vánoční přání do známého průsmyku Stelvio v Alpách v Itálii.

KTM

I když KTM slaví v silničních závodech spoustu úspěchů a za rok ji uvidíme i v královské třídě MotoGP, většina lidí si ji stále spojuje s terénem. Proto není divu, že i vánoční přání přišlo od motokrosového týmu.

Harley-Davidson

Americký Harley-Davidson stvořil neobyčejného a drsného Santu Clause.

Bonus:

Že i u nás umíme vytvořit pěkné vánoční video, dokázala před pár lety firma 4SR, která přišla s vlastní verzí „rolniček.“

I když nejde o motorky, Chuck Norris v tomto výběru nemůže chybět.


[box type=“note“ align=“aligncenter“ class=““ width=““]ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz[/box]

Oblíbené novinky

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.