Pozvánka: Autogramiáda českých závodníků a křest knihy Mistrovství světa motocyklů 2016


Známý sportovní fotograf Vladimír Rejda každoročně vydává knihu, ve které shrnuje uplynulou sezónu v mistrovství světa silničních motocyklů. U této příležitosti se uskuteční 6. prosince 2016 v Brně tradiční autogramiáda za účasti našich předních závodníků a můžete se i zapojit do soutěže o zajímavé ceny.


V úterý 6. prosince 2016 se od 16:00 v Moravském zemském muzeu (Zelený trh 8, Brno) uskuteční autogramiáda českých závodníků. Akce se koná při příležitosti vydání 19. ročníku knihy Mistrovství světa motocyklů 2016.

autogr-2015-02

Vladimír Rejda s Jakubem Kornfeilem

Kniha, tak jako každý rok, shrnuje uplynulou sezónu mistrovství světa silničních motocyklů MotoGPa mistrovství světa Superbike, dále je zde několik stran věnovaných seriálu Red Bull MotoGP Rookies Cup, evropskému šampionátu Superstock, národním šampionátům České republiky, Německa (IDM), Velké Británie (BSB) a seriálu Alpe Adria. Jde hlavně o knihu složenou z velkého množství barevných fotografií a doplňujících textů, které jsou tradičně psané ve třech jazycích – česky, německy a anglicky a nechybí kompletní přehled výsledků.

pozvanka-2016-autogramiada-rejda

Autogramiády se zúčastní: Jakub Kornfeil, Ondřej Ježek, Jakub Smrž, Karel Hanika, Michal Filla, Michal Prášek, Martin Gbelec, Jirka Mrkývka, Michal Šembera, Filip Salač, Jiří Brož, Pawel Szkopek a Romana Tomášková. Speciálním hostem bude Andrea Jiskrová, která atmosféru zpříjemní hrou na housle. Kromě autogramů od zmíněných závodníků si z akce můžete odnést i zajímavé ceny ze soutěže.

Pokud se akce nemůžete zúčastnit, a přesto máte o knihu zájem, můžete si ji objednat na e-mailové adrese: fotorejda@volny.cz, případně SMS na čísle +420 607 958 673.

Cena publikace je 559 Kč + poštovné.

Platbu je možné provést dobírkou či převodem na účet.

kniha-rejda-mistrovsti-sveta-motocyklu-2016

[box type=“note“ align=“aligncenter“ class=““ width=““]ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz[/box]

Oblíbené novinky