Tým SKY Racing VR46 odhalil své barvy pro příští sezónu


Tým Valentina Rossiho sponzorovaný televizní společností SKY a nově i Oakley během show X Factor v Itálii odhalil své motorky pro třídy Moto2 a Moto3 v novém zbarvení pro sezónu 2017.


Tak jako každý rok, tak i letos se zpěváci z hudební soutěže X Factor v Itálii setkali s jezdci týmu SKY Racing VR46. Během večerního finále této soutěže totiž Nicolò Bulega, Andrea Migno, Francesco Bagnaia a Stefano Manzi odhalili své motorky pro příští sezónu v šampionátu MotoGP.

sky-vr46-racing-team-moto3-moto2-02

V sezóně 2017 se tým, který byl založen pro podporu italských závodníků, rozroste a jeho působení bude jak v Moto3, tak nově i ve třídě Moto2. Ve třídě Moto3 budou Andrea Migno a Nicolò Bulega opět bojovat o Top pozice na strojích KTM, v Moto2 Francesco Bagnaia a Stefano Manzi na Kalexech. Nová grafika motorek byla inspirována 90. léty.

V příštím roce bude mít tým Sky Racing VR46 také nového partnera, který podporuje filozofii týmu – získat novou generaci italských šampionů bojujících o stupně vítězů. Hlavním partnerem projektu bude Oakley, který bude podporovat jak Moto3, tak Moto2. Dále pak oficiální partneři, kterými jsou Monster Energy, Dainese a AGV, kteří tým podporují už od roku 2014.

[box type=“note“ align=“aligncenter“ class=““ width=““]ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz[/box]

Oblíbené novinky

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.