Domov / NOVINKY / Valentino Rossi vyhrál Monza Rally Show

Valentino Rossi vyhrál Monza Rally Show


Valentino Rossi zakončil sezónu 2016 stylově, obhajobou vítězství v Monza Rally Show, která se konala první prosincový víkend.


Rossi zvítězil nad závodníkem rallye Danim Sordem o dvacet sekund. Monza Rally Show se účastní tradičně a připustil, že po loňském náročném konci MotoGP to byl očistný zážitek.

V mistrovství silničních motocyklů teď platí dvouměsíční zákaz zimních testů, které začnou až na počátku roku 2017, takže italského jezdce čeká po intenzivních posledních dvou měsících zasloužená dovolená.

„Teď se pokusím relaxovat, protože tato sezóna byla velmi dlouhá a s velkým tlakem. Od dnešního večera jsem oficiálně v režimu dovolené! Zůstanu doma, doufám, že bude nějaký sníh, abych mohl strávit nějaký čas na snowboardu, a jen budu relaxovat.“

Tento víkend byl úspěšný i pro zbytek týmu VR46, šéf týmu Suzuki Davide Brivio a jeho bratr Roberto skončili pátí a Rossiho nejlepší kamarád Uccio devátý.

Výsledky: ZDE

ZDROJ ČLÁNKU : www.silnicnimotorky.cz

Podivej se také na

Nová Kawasaki Z900 !!

Kawasaki z900 nahradí nejen Z800, ale i Z1000. Nový Z je lehčí než oba předchozí modely, je silnější než Z800, a stojí mnohem méně než Z1000 - nemluvě o designu, který je mnohem méně agresivní než Z1000.